Reklamlar
Yeniler Popüler
Atatürk'ün Gençliğe Hitabesini Ünlüler ve Halk seslendirmişler, emeği geçen herkese teşekkür ederiz. BAZI BORÇLAR VARDIR, ÖDEYEMEZSİN 10 Kasım 193∞ (Koç Holding 2016 ) ATATÜRK'ün ilk defa yayınlanan görüntüleri. İlk kez bu kadar net ve kaliteli! O'nun Kasımı ( HD ) Atatürk'ün anısına.. Fatih Portakal'ın dünkü reyting yapan Altın Kelebek konuşması.. Vatanım Sensin'den 10 Kasım'a özel duygu yüklü fragman M.Kemal ATATÜRK
Reklamlar
Şehit cenazesinde İmam, Atatürk'ü Anınca bakın ne oldu.. Beşiktaş taraftarlarına helal olsun! Böyle sloganları duymayalı çok oldu.. Sen kalk Manchester United in olduğu gruptan lider çık Avrupa'nın göbeğinde stadı inlet milli kanalın sansürlesin...TRT ye inat paylaşmayan kalmasın Mustafa Kemal Atatürk’ün Dünyanın En Karizmatik Liderlerinden Biri Olduğunun 27 Kanıtı BELKİDE HİÇ DUYMADINIZ İZLEMEDİNİZ! Bir Zamanlar Ahmet KAYA'dan ATATÜRK Yorumu!!! Kore'de ödül alan Burak Özçivit : Ne Mutlu Türküm Diyene!
Reklamlar
Fenerbahçe taraftarlarına helal olsun! Böyle sloganları duymayalı çok oldu İste ünlü grup DUMAN'dan Atatürk'ün anısına "Kimseyi görmedim ben senden daha güzel " Avrasya Tüneli’ne Atatürk adı yakışır.. Heykel kaldırılırken sağ alt köşedeki KARARTIYA DİKKAT... Vatanım Sensin’e ‘Atatürk’ karakteri.. İzmir'de hayatın durduğu an. Ata'ya saygı duruşu. Türk Chopper..