Reklamlar
Popüler Yeniler
Valla ellerinden öperim teyzem ağzına sağlık dinlerken gözleriniz yaşarabilir... Fatih Portakal'dan çok sert Atatürk tepkisi:" Unutturamazsınız!" Albert Einstein'in Atatürk'e Mektubu / The letter from Einstein to Atatürk İste ünlü grup DUMAN'dan Atatürk'ün anısına "Kimseyi görmedim ben senden daha güzel " Atatürk'ün Gençliğe Hitabesini Ünlüler ve Halk seslendirmişler, emeği geçen herkese teşekkür ederiz. Sosyal medyada yayınlanan ‘Dünya’da ATATÜRK’e verilen değer’ isimli bir video izleneme rekorları kırdı.
Reklamlar
Seyirciler "Mustafa Kemal'in askerleriyiz" sloganları atınca NTV Spor spikeri bakın ne dedi. Heykel kaldırılırken sağ alt köşedeki KARARTIYA DİKKAT... Düğününü Atatürk'ün Selanik’teki evinde yaptı.. Trabzonspor Taraftarları Yeni açılan Akyazı Stadında '' Ne Mutlu Türküm Diyene'' sloganları.. VATANIM SENSİN’DE MUSTAFA KEMAL VURGUSU DUYGULANDIRDI.. Atatürk'ün Tüylerinizi Diken Diken Edecek ve Gururla Okuyacağınız 16 Az Bilinen Anısı..
Reklamlar
Şehit cenazesinde İmam, Atatürk'ü Anınca bakın ne oldu.. Avrasya Tüneli’ne Atatürk adı yakışır.. Nöbet Değişiminde Havasını Atan Asker (Anıtkabir) Sen kalk Manchester United in olduğu gruptan lider çık Avrupa'nın göbeğinde stadı inlet milli kanalın sansürlesin...TRT ye inat paylaşmayan kalmasın Vatanım Sensin yeni fragmanında Mustafa Kemal ve Sivas Kongresi Hollandalılar sustu, Fenerbahçe taraftarı konuştu! "MUSTAFA KEMAL'İN ASKERLERİYİZ"