Reklamlar
Popüler Yeniler
Reklamlar
CHP'den yeni HAYIR klibi | Güneşli yarınlar için, en çok da çocuklarımız için #HAYIR Beşiktaş taraftarlarından yunanlılara mükemmel gönderme!! 100 kadar Beşiktaş taraftarı Yunanistan'daki 32 bin kişilik Olimpiyakos stadyumu İzmir Marşı'yla inletti. Yaşa Mustafa Kemal Paşa... Yaşa Beşiktaş... Yaşa Beşiktaş taraftarı... Daha önce hiç izlemediğiniz bir tarzda Atatürk videosu.. İrfan Değirmenci , Ankara Üniversitesi İletişim Fakültesi öğrencisiyken katıldığı Siyaset Meydanı programında konuşuyor 20 SANİYE KONUŞTU ! SARAY SOYTARILARINA ASRIN CEVABINI VERDİ ! HELAL OLSUN YİĞİT ADAM!!
Reklamlar
Arda Turan, Murat Boz ve Burak Yılmaz çağrınızı aldık. Çağdaş, bilime ve özgürlüğe inanan bir Türkiye için HAYIR'lısı diyoruz. Valla ellerinden öperim teyzem ağzına sağlık dinlerken gözleriniz yaşarabilir... Fatih Portakal'dan çok sert Atatürk tepkisi:" Unutturamazsınız!" Albert Einstein'in Atatürk'e Mektubu / The letter from Einstein to Atatürk İste ünlü grup DUMAN'dan Atatürk'ün anısına "Kimseyi görmedim ben senden daha güzel " Atatürk'ün Gençliğe Hitabesini Ünlüler ve Halk seslendirmişler, emeği geçen herkese teşekkür ederiz.
Reklamlar
Sosyal medyada yayınlanan ‘Dünya’da ATATÜRK’e verilen değer’ isimli bir video izleneme rekorları kırdı. Seyirciler "Mustafa Kemal'in askerleriyiz" sloganları atınca NTV Spor spikeri bakın ne dedi. Heykel kaldırılırken sağ alt köşedeki KARARTIYA DİKKAT... Düğününü Atatürk'ün Selanik’teki evinde yaptı.. Trabzonspor Taraftarları Yeni açılan Akyazı Stadında '' Ne Mutlu Türküm Diyene'' sloganları.. VATANIM SENSİN’DE MUSTAFA KEMAL VURGUSU DUYGULANDIRDI..