Reklamlar
Yeniler Popüler
Reklamlar
Atatürk'ün Gençliğe Hitabesini Ünlüler ve Halk seslendirmişler, emeği geçen herkese teşekkür ederiz. Vatanım Sensin'de tüyleri diken diken eden Bayrak Sahnesi izlenme rekoru kırıyor.. Atena Gökhan Murat BOZ'a O Ses Türkiye'de Öyle Bir KAPAK Koydu ki Helal Olsun Valla!!! LÜTFEN PAYLAŞALIM! UYUMA TÜRK MİLLETİ TEPKİ YAĞDIR!!! Star TV'de konuk olan o isimden Atatürk'e hakaret.. Hani diyoruz ya hep 'Önce vatan diyen birileri var.' İşte Aslanımızın Otomatik silahlı 2 vatansızın üstüne tabancası ile koşup vurma anı... #FethiSekin #izmir BAZI BORÇLAR VARDIR, ÖDEYEMEZSİN 10 Kasım 193∞ (Koç Holding 2016 )
Reklamlar
Ünlu sinama oyuncusundan " Heeey! Uyanın hadi ,hadiiii "" ATATÜRK'ün ilk defa yayınlanan görüntüleri. İlk kez bu kadar net ve kaliteli! O'nun Kasımı ( HD ) Atatürk'ün anısına.. Atatürk'e hakaret eden Yağmur Avcı'nın REZİL videosu sosyal medyaya BOMBA gibi düştü.. AKP'nin Bakan Yardımcısı Atatürk'e ve Cumhuriyete olan kinini kusunca salonda bulunanlar gereken cevabı vermişler. HELAL OLSUN O YİĞİTLERE !!! Fatih Portakal'ın dünkü reyting yapan Altın Kelebek konuşması..
Reklamlar
Fatih Portakal BAHÇELİ'nin Bu Videosunu Yayınladı... SARAY SALLANDI! ARDA TURAN VE BURAK YILMAZ'A TOKAT GİBİ CEVAP VEREN GS TARAFTARI İZLENME REKORLARI KIRIYOR İzmir Marşı dünyanın her yerinde!!! İzmir'li öğrenciler, Londra Metrosunu İzmir Marşı ile inletti. Vatanım Sensin'den 10 Kasım'a özel duygu yüklü fragman M.Kemal ATATÜRK İşte kahraman polisimizin teröristleri etkisiz hale getirip şehit olduğu an. Haluk Levent 18 MART Çanakkale zaferi için söyledi,Sosyal medya sallandı....Paylaşalım...