Reklamlar
Yeniler Popüler
Atatürk'ün Gençliğe Hitabesini Ünlüler ve Halk seslendirmişler, emeği geçen herkese teşekkür ederiz. UYUMA TÜRK MİLLETİ TEPKİ YAĞDIR!!! Star TV'de konuk olan o isimden Atatürk'e hakaret.. Hani diyoruz ya hep 'Önce vatan diyen birileri var.' İşte Aslanımızın Otomatik silahlı 2 vatansızın üstüne tabancası ile koşup vurma anı... #FethiSekin #izmir BAZI BORÇLAR VARDIR, ÖDEYEMEZSİN 10 Kasım 193∞ (Koç Holding 2016 ) Ünlu sinama oyuncusundan " Heeey! Uyanın hadi ,hadiiii "" ATATÜRK'ün ilk defa yayınlanan görüntüleri. İlk kez bu kadar net ve kaliteli!
Reklamlar
O'nun Kasımı ( HD ) Atatürk'ün anısına.. Atatürk'e hakaret eden Yağmur Avcı'nın REZİL videosu sosyal medyaya BOMBA gibi düştü.. AKP'nin Bakan Yardımcısı Atatürk'e ve Cumhuriyete olan kinini kusunca salonda bulunanlar gereken cevabı vermişler. HELAL OLSUN O YİĞİTLERE !!! Fatih Portakal'ın dünkü reyting yapan Altın Kelebek konuşması.. Fatih Portakal BAHÇELİ'nin Bu Videosunu Yayınladı... SARAY SALLANDI! Vatanım Sensin'den 10 Kasım'a özel duygu yüklü fragman M.Kemal ATATÜRK
Reklamlar
İşte kahraman polisimizin teröristleri etkisiz hale getirip şehit olduğu an. Talat Bulut : Çocuklar duydunuz mu? Tasarıyı geri çekiyorlar! Şehit cenazesinde İmam, Atatürk'ü Anınca bakın ne oldu.. Emine Erdoğan Belarus Minsk'te rezil oldu.. Kimse bu kadar kolay anlatamamıştı: Vatandaştan AKP’ye ‘hizmet’ isyanı! Nazlı Çelik Atatürk'e Saygısızlığa Dayanamadı... Canlı Yayında Cevabını Verdi... İşte O Tokat!