Reklamlar
Popüler Yeniler
Reklamlar
CHP'den yeni HAYIR klibi | Güneşli yarınlar için, en çok da çocuklarımız için #HAYIR Vatanım Sensinden Muhteşem Çanakkale Türküsü.. Haluk Levent 18 MART Çanakkale zaferi için söyledi,Sosyal medya sallandı....Paylaşalım... Beşiktaş taraftarlarından yunanlılara mükemmel gönderme!! Metin Fevzioğlu'ndan Cumhurbaşkanına İzlenme Rekorları Kıran Cevap ! Hollanda'nın aşırı sağcı lideri Geert Wilders, Türk vatandaşları için Türkçe alt yazılı bir video paylaştı: "Hükümetiniz sizi kandırıyor!" İzleyin derim....
Reklamlar
İstanbul'da helikopter düştü işte vatandaş kamerasından o görüntüler! Son Dakika! İstanbul'da Helikopter Düştü! Olay yerinden ilk görüntüler! 100 kadar Beşiktaş taraftarı Yunanistan'daki 32 bin kişilik Olimpiyakos stadyumu İzmir Marşı'yla inletti. Yaşa Mustafa Kemal Paşa... Yaşa Beşiktaş... Yaşa Beşiktaş taraftarı... BU VİDEO TUTARSA BU GENÇ TUTUKLANIR :D HAYIR 'I BİR DE BÖYLE DİNLEYİN. Ümit Özdağ'a ve Yusuf Halaçoğlu'na saldırı anı... Buyrun TC Vatandaşlığı alıp erdoğana evet oyu vereceğini söyleyen suriyeliler!
Reklamlar
Vatanım Sensin dizisinde Atatürk'e yazılan mektup Vatanından kaçan suriyeliler erdoğan için ölürüm diyorlar!! Atatürk Havalimanına Kürdistan Bayrağını Astılar! Sanatçılar ve Gençlerden referandum için "Bir oy ülkeyi değiştirir" videosu! Yılmaz Özdil'den Başbakan Binali Yıldırım'a kapak gibi cevap... İrfan Değirmenci Ulusal Kanal kanala konuk oldu.Muhteşem bir konuşmaya imza attı.