Reklamlar
Popüler Yeniler
Kamer Genç aramızdan ayrılalı bir yıl oldu... Fethullah Gülen için AKP'lileri böyle uyarmıştı.. Türkiye'de 180 bin Suriyeli sığınmacı doğum yaptı.. Suriyeliler başkentin ortasında vergiden muaf gayet rahat bir yaşam sürüyor... Son Dakika.. Sütlüce’de AKP İstanbul il binası yakınında patlama! İstanbul Emniyet Müdürlüğü'ne Roketatarlı Saldırı Girişimi... Karne Günü ne olmak istiyorsun diye soruldu ve ufak kız cumhurbaşkanı olacağını söyledi izleyin!
Reklamlar
Fenerbahçe taraftarları Ülker Arena'yı yine Mustafa Kemal sloganlarıyla inletti Akp'li Kadın vekil CHP'li Şafak Paveye saldırdı ve protez kolunu düşürdü işte o saldırı.. Valla ellerinden öperim teyzem ağzına sağlık dinlerken gözleriniz yaşarabilir... Fatih Portakal'dan çok sert Atatürk tepkisi:" Unutturamazsınız!" Metrobüs üst geçitinden bir çıktım aydınlık yüzleri ile teyzeler amcalar, elinde hayır yazan pankart ve kağıtlar. #Hayır ULAN Belediyeki İşten Atılan iki engelli çocuk babası Hüsnü Gençtürk: ' ALEVİ VE ATATÜRK'ÇÜ DİYE; İŞTEN ÇIKARDILAR''
Reklamlar
İzmir Başkanlığa karşı ayakta... İzmir Marşı olmazsa olmaz... Albert Einstein'in Atatürk'e Mektubu / The letter from Einstein to Atatürk Dünyaya ün salmış Nusr-et'ten Atatürk'lü show... İşte Reina Saldırganının Yakalanma Görüntüleri Paylaşalım.. Son Dakika Reina Saldırganı Yakalandı Olay Yerinden İlk Görüntüler!! Reina Saldırganı Istanbul Esenyurt'ta yakalandı Halk Linç etti!!