Popüler Yeniler

Düğününü Atatürk'ün Selanik’teki evinde yaptı..

20 Aralık 2016 1068 izlenme
Reklamlar

İstanbul’da yaşayan Atatürk hayranı nişanlı bir çift, düğünlerini Yunanistan'a giderek Atatürk'ün Selanik’teki evinde yaptı. Nişanlı çift ayrıca düğün davetiyelerine Atatürk’ün Selanik’te yaşadığı evini 3 boyutlu olarak da bastı.

Türkiye Cumhuriyeti’nin kurucusu Mustafa Kemal Atatürk, vefatının 76. yılında anılıyor. Bir Atatürk hayranı olan İstanbullu Emlakçı Yunus Çepken (32) ve nişanlısı ise Atatürk’ü farklı bir şekilde andı. Çepken, düğün davetiyesinin üzerine Atatürk’ün Selanik'te doğduğu evini 3 boyutlu olarak bastı. Düğününü geçen hafta Atatürk'ün Selanik’teki evinde yapan Çepken, davetiyesini yanına alarak Dolmabahçe Sarayı’ndaki anmaya katıldı. 

Nişanlısıyla Atatürk’e hayran olduklarını belirten Çepken, “Düğünümüze gelemeyeceği için ona özel bir şey yapmak istedik. Aynı zamanda hep görmek istediğimiz Selanik’te Atatürk’ün doğduğu ev vardı. Bir arkadaşımız sayesinde Atatürk’ün doğduğu evde düğün yapacağımızı öğrendik. Bunu ailemizde çok olumlu karşıladı. Bütün akrabaları topladık gittik. İşte kendi imkanlarıyla gelenler oldu herkes geldi inanılmaz bir düğün gerçekleştirdik.” dedi.

Düğün davetiyesinin akrabaları tarafından çok beğenildiğini vurgulayan Çepken, “Düğün davetiyem çok güzel. Atatürk’ümüzün Selanik’teki evi birebir çok güzel uğraşlarla bir davetiyeci ablam yaptı. Açılıp kapandığında 3 boyutlu olmasıyla uğraştık. Asla atılmayacak çok güzel bir davetiye yaptık. Ömür boyu bir hatıramız olacak.” diye konuştu.


Böyle bir emlakçıya hepimiz destek olmalıyız İstanbul'da emlak konusunda her türlü yardımcı olur.

Yunus Çepken : +905324040790


Böyle güzel insanları tanımaktan gurur duyuyorum..

Reklamlar
Reklamlar